Hersenwerk

Hersenwerk pro psy jsou hlavolamy vytvořené z nejrůznějších materiálů, které stimulují všechny smysly Vašeho psího miláčka. Hersenwerk zaměstnává psy jak psychicky, tak fyzicky.

Cílem hersenwerku není vyřešit hlavolam za každou cenu, ale naopak nabídnout psu takový hlavolam, který zvládne a na jeho konci bude zrelaxovaný a spojený pes. Nepoužíváme zde žádné korekce, které by pejskovi pomáhaly v řešení, či ho naopak upozorňovaly, že dělá něco špatně. Vše je jen na něm, žádný z hlavolamů nemá 100% dáno, jak ho má pes řešit. Je to velká zábava a relax nejen pro psa, ale také pro páníčky, kteří často na lekcích sedí, pozorují svého pejska a je vidět, jak se společně s ním také uvolňují a odpočívají.

Hersenwerk je vhodný pro každého psa, ať už jde o štěně nebo starého psa, o psa zdravého či nemocného, o hyperaktivního jedince nebo o pejska, který moc aktivity nevyhledává.

Jsem certifikovanou poradkyní hersenwerku a na svých lekcích Vás naučím, jak připravit hlavolam na míru přesně pro Vašeho psa. Jaké materiály a tvary jsou pro něj vhodné, jak poznat, že už je pejsek unavený či jak předejít frustraci a ničení hlavolamů. 

A nezapomeňte, KAŽDÝ PES SI ZASLOUŽÍ HERSENWERK!